Bilety Lotnicze   Lotnisko Warszawa   Lotnisko Katowice   Lotnisko Kraków   Lotnisko Wrocław   Lotnisko Gdańsk   Lotnisko Łódź   Lotnisko Poznań  
  Strona Główna
  Bilety Lotnicze
  Linie Lotnicze
  Warszawa Okęcie
  Kraków Balice
  Katowice Pyrzowice
  Wrocław Strachowice
  Łódź Lublinek
  Rzeszów Jasionka
  Poznań Ławica
  Gdańsk Rębiechowo
  Szczecin Goleniów
  Lotnisko Bydgoszcz
  Białystok Krywlany
  Zielona Góra Babimost
  Londyn Luton
  Londyn Gatwick
  Liverpool Anglia
  Amsterdam Schiphol
  Lotnisko Lizbona
  Mediolan Malpensa
  Lotnisko Bolonia
  Lotnisko Turyn
  Rzym Fiumicino
  Heraklion Kreta
  Ateny Airport
  Dublin - Irlandia
  Cork Irlandia
  Shannon - Irlandia
  Glasgow Prestwick
  Hamburg-Fuhlsbüttel
  Dortmund
  Berlin Tegel
  Oslo Gardermoen
  Paryż Charles de Gaulle
  Rzym Ciampino
  Bruksela Zaventem
  Wiedeń Schwechat
  Wypożyczalnie Aut
  Oznaczenia Lotnisk
  Kontakt
 
 


Portugalia - Port Lotniczy w Lizbonie

Lotnisko w Lizbonie umiejscowione jest około 7 km od centrum miasta, a dojazd zajmuje ok. 15-20 minut. Port lotniczy Lizbona to obecnie najważniejszy port, jaki znajduje się na terenie Portugalii – w niedługim czasie planowana jest budowa kolejnego lotniska w miejscowości Alcochete, położonej ok. 30 km w kierunku południowym od Lizbony. Port lotniczy w stolicy Portugalii jest bardzo nowoczesnym lotniskiem, na jego terenie znajduje się m.in. biuro informacji turystycznej, wypożyczalnie samochodów, punkty wymiany walut, sklepy i restauracje. Samochód może bezpiecznie oczekiwać na kierowców na jednym z trzech parkingów pozostawionych do dyspozycji pasażerów: P1 z 350 miejsc postojowych i P2 z 1175 miejscami – na krótki okres oraz na parkingu długopostojowym P3 z 850 miejscami postojowymi. Przechowalnia bagażu czynna jest codziennie, 24h na dobę, nr tel. (+351) 218 413 594.

Sprzedaż Biletów Lotniczych do Lizbony:
Infolinia: 0801 005 059 lub 032 728 30 95
Infolinia czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8-20. Zapraszamy!

Do najbardziej znanych linii lotniczych, które obsługują lotnisko w Lizbonie należą:
Aer Lingus, Air Berlin, Air France, Alitalia, Blue Air, British Airways, Clickair, Continental EasyJet, Germanwings, Iberia, Lufthansa oraz SAS.

Port lotniczy w Lizbonie oferuje swoim klientom następujące połączenia:
do Amsterdamu w Holandii, Barcelony i Madrytu w Hiszpanii, Bazylei i Zurychu w Szwajcarii, Berlina, Bremy, Dortmundu, Drezna, Dusseldorfu, Erfurtu, Frankfurtu, Hamburga, Hanoweru, Kolonii, Lipska, Monachium, Muenster, Norymbergi, Paderbom, Rostock Laage i Sztutgartu w Niemczech, Bukaresztu w Rumunii, Dublina w Irlandii, Faro, Funchal i Porto w Portugalii, Genewy w Szwajcarii, Kijowa na Ukrainie, Linz, Salzburga i Wiednia w Austrii, Londynu w Wielkiej Brytanii, Mediolanu we Włoszech, Paryża we Francji.
Dodatkowe informacje można znaleźć na oficjalnej stronie lotniska www.ana-aeroportos.pt lub pod nr tel. (+351) 218 41 35 00.