Bilety Lotnicze   Lotnisko Warszawa   Lotnisko Katowice   Lotnisko Kraków   Lotnisko Wrocław   Lotnisko Gdańsk   Lotnisko Łódź   Lotnisko Poznań  
  Strona Główna
  Bilety Lotnicze
  Linie Lotnicze
  Warszawa Okęcie
  Kraków Balice
  Katowice Pyrzowice
  Wrocław Strachowice
  Łódź Lublinek
  Rzeszów Jasionka
  Poznań Ławica
  Gdańsk Rębiechowo
  Szczecin Goleniów
  Lotnisko Bydgoszcz
  Białystok Krywlany
  Zielona Góra Babimost
  Londyn Luton
  Londyn Gatwick
  Liverpool Anglia
  Amsterdam Schiphol
  Lotnisko Lizbona
  Mediolan Malpensa
  Lotnisko Bolonia
  Lotnisko Turyn
  Rzym Fiumicino
  Heraklion Kreta
  Ateny Airport
  Dublin - Irlandia
  Cork Irlandia
  Shannon - Irlandia
  Glasgow Prestwick
  Hamburg-Fuhlsbüttel
  Dortmund
  Berlin Tegel
  Oslo Gardermoen
  Paryż Charles de Gaulle
  Rzym Ciampino
  Bruksela Zaventem
  Wiedeń Schwechat
  Wypożyczalnie Aut
  Oznaczenia Lotnisk
  Napisz do Nas
 
 


SPRZEDAŻ BILETÓW LOTNICZYCH

Dziś bilety lotnicze można kupić na wiele sposobów, ale to co najważniejsze nie trzeba nigdzie wychodzić z domu aby wybrać odpowiedni lot, wykupić bilet i nawet za niego zapłacić. Siedząc wygodnie w fotelu możemy od początku do końca zaplanować swoją podróż i cieszyć się zaoszczędzonym czasem. Obecnie do wyboru mamy wiele tanich linii lotniczych, wiele oferowanych przez nie promocji, połączeń i terminów. Dzięki naszemu serwisowi będą Państwo mogli wybrać najciekawszą i najtańszą ofertę na interesującej Państwa trasie, proponujemy bowiem Państwu możliwość wyszukiwania lotów w wybranym terminie we wszystkich dostępnych liniach lotniczych. Podajemy przy tym podstawowe ceny biletów oraz ceny biletów wraz z wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi. Państwo wybierają najkorzystniejszą ofertę i rezerwują swój lot.

Rezerwacja biletów przez telefon

Aby ułatwić Państwu rezerwację i kupno biletu lotniczego wprowadziliśmy INFOLINIĘ serwisu SkyPartner. Dzwoniąc na ten numer infolinii nie tylko uzyskają Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące połączeń, cen biletów i innych spraw związanych z lotem, ale będą Państwo mogli telefonicznie zarezerwować swój bilet i uzyskać informację o sposobie płatności.

801 005 059

Telefoniczna Sprzedaż Biletów
koszt połączenia to tylko 0,35 zł za minutę

Infolinia czynna od Pon. do Sob. w godz. od 8.00 - 20.00.

Dla osób dzwoniących z zagranicy lub z telefonu komórkowego mamy numer:
+48 32 728 30 95
Koszt rozmowy według stawki Państwa operatora.W naszej ofercie znajdą Państwo bilety lotnicze wszystkich linii, zarówno tych tradycyjnych jak i tanich. Największą popularnością cieszą się bilety lotnicze Wizzair oraz Ryanair a także easyJet, Norwegian, Germanwings, Aerlingus, LOT, Lufthansa, Alitalia, Malev, British Airways, SAS, Air France, Brussels Airlines, Bmi Baby. Sprzedajemy także bilety lotnicze na niszowe połączenia i połączenia tranzytowe - prosimy o kontakt telefoniczny.

Formy płatności za bilet:

- karta kredytowa
- przelew
- gotówka